Novinky: akce - prodej - události

 • 04.01.14

    Automatická garážová vrata KRUŽÍK za 23 790,- Kč.

  Akce zahrnuje kvalitní německý pohon Marantec, ovladač, montáž a 10% DPH.

   

  Platí pro vrata do rozměru otvoru ŠxV 2500x2160 mm v provedení lamela a drážka. V barvě bílé, kterémukoli odstínu vzorníku RAL (kromě metalických barev) a v imitacích dřeva: zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

   

  Novinka - tato akce se vztahuje i na všechny nové imitace dřeva…

 • 01.01.14

  Šťastný Nový rok 2016

  Mnoho úspěchů do Nového roku Vám přeje firma SELINGER.

   

   

   


Rychlý kontakt

...
Historie firmy

Stálé místo firmy SELINGER na trhu.

Firma SELINGER existuje od raných porevolučních let.

Od počátku byla zaměřena na výrobu z hliníkových profilů, především šablon pro sitotisk (výroba dresů a jiných potištěných ploch), výrobu dopravního značení, pojízdného lešení a jinou výrobu na zakázku.

 

S rozvojem a novými možnostmi se zvětšil i rozsah činnosti, přizpůsobil se poptávce na trhu a počínaje rokem 2003 se firma začla plně soustředit na výrobu plastových oken a dveří a s tím spojenou nabídku příslušející k plastovým oknům, jako jsou parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a další.

 

Přesto, že hlavní část výroby se zaměřuje na výrobu plastových oken, postupně jsme doplnili naši nabídku o další stavební výrobu, garážová vrata, zimní zahrady, automatické brány, stavbu bazénů i výrobu a montáž bazénových krytů.

 

Za dobu našeho působení v oblasti výroby plastových oken jsme ve snaze nabídnout zákazníkovi to nejlepší, vybudovali vztahy s dodavateli materiálů na nejvyšší úrovní zpracování a kvalitě. Spolupracujeme s firmami GEALAN, SIEGENIA-AUBI, KRUŽÍK s.r.o., Perito s.r.o., SKLOPLAST MORAVIA s.r.o., Izolační skla a.s., a další. Ty nám dávají záruku dodávky kvalitního materiálu pro naši výrobu.

 

Naše firma klade důraz na vývoj, proto každým rokem jsou u nás nové změny směrem k pokrokovějším technologiím, aby naše výrobky byly co možná nejlepší.

V roce 2011 je to například mimo jiné přechod na nové bezpečnější a o úroveň lepší kování řady TITAN AF od firmy SIEGENIA - AUBI nebo nové aktualizované internetové stránky pro lepší prezentaci naší firmy Vám zákazníkům.

Nyní i v dobách nejistoty a krize, víme, že máme stále své místo na trhu. Naší reklamou je dobře, poctivě odvedená práce a především spokojený zákazník.