Novinky: akce - prodej - události

 • 04.01.14

    Automatická garážová vrata KRUŽÍK za 23 790,- Kč.

  Akce zahrnuje kvalitní německý pohon Marantec, ovladač, montáž a 10% DPH.

   

  Platí pro vrata do rozměru otvoru ŠxV 2500x2160 mm v provedení lamela a drážka. V barvě bílé, kterémukoli odstínu vzorníku RAL (kromě metalických barev) a v imitacích dřeva: zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

   

  Novinka - tato akce se vztahuje i na všechny nové imitace dřeva…

 • 01.01.14

  Šťastný Nový rok 2016

  Mnoho úspěchů do Nového roku Vám přeje firma SELINGER.

   

   

   


Rychlý kontakt

...
Vchodové dveře

Domovní dveře. 

Vchodové dveře, vizitka Vašeho domu, bod který padne do oka každému nově příchozímu, každé návštěvě. Ovlivňují celkový vzhled domu, je možné je začlenit do vzhledu domu nebo mohou být přímo poutačem.

vchodovky rozmazle5

 

 

Firma SELINGER Vám pomůže s oběmi variantami, ať už zvolíte jednokřídlé, dvoukřídlé dveře nebo dveře s nadsvětlíkem.

Vchodové dveře jsou většinou zatěžovány častým otevíráním, mechanicky a povetrnostními vlivy. Proto je třeba dveře vyrábět s důrazem na kvalitu zpracování a provedení. 

Vchodové dveře jsou složeny z dveřního rámu, kliky, dveřní výplňě a bezpečnostního kování odpovídající bezpečnostní třídy. 

Výplně jsou buď v podobě dvojskla (U = 1,1 W/m2K) skleněné, vlastní výroby a nebo od firmy PERITO.

Firma SELINGER pro výrobu používá dveřní profil 8000 IQ firmy GEALAN. Ten se vyznačuje stabilitou a potřebnými statickými vlastnostmi.

 

plastove dvere s8000iq profil

Přepážky v systému S 8000 IQ jsou upořádány tak, aby bylo možno zabudovat  pokud možno velkou výztuž. Speciálním uspořádáním přepážek při kontrukční hloubce 74 mm je ocel využívána s 30 % pevností v ohybu. Držáky prahů zajišťují těsné spojení rámu domovních dveří a jejich prahu.

 

 

Rozsáhlá škála příslušenství umožňuje výrobu všech současných variant domovních dveří. Do profilu domovních dveří lze zabudovat všechna obvyklá kování a uzavírací mechanismy, obvyklé výplně až do síly 40 mm. Domovní dveře lze vyrobit s otevíráním ven i dovnitř.

Dveře je možné vyrobit v mnoha acrylcolorových barvách a dekorech dřeva.

Pro okování dveří používámě vícebodové rozvory firem KFV nebo GU.

Velice namáhanou částí vchodových dveří je práh, proto naše firma používá kvalitní hliníkové prahy firmy GEALAN s přerušeným tepelným mostem.