Novinky: akce - prodej - události

 • 04.01.14

    Automatická garážová vrata KRUŽÍK za 23 790,- Kč.

  Akce zahrnuje kvalitní německý pohon Marantec, ovladač, montáž a 10% DPH.

   

  Platí pro vrata do rozměru otvoru ŠxV 2500x2160 mm v provedení lamela a drážka. V barvě bílé, kterémukoli odstínu vzorníku RAL (kromě metalických barev) a v imitacích dřeva: zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

   

  Novinka - tato akce se vztahuje i na všechny nové imitace dřeva…

 • 01.01.14

  Šťastný Nový rok 2016

  Mnoho úspěchů do Nového roku Vám přeje firma SELINGER.

   

   

   


Rychlý kontakt

...
Stínící technika

Stínící technika, především horizontální žaluzie, dále vertikální a také rolety.

Žaluzie a rolety

Protože k plastovým oknům patří i stínící technika, má u nás zákazník možnosti širokého výběru tohoto zboží. Mluvíme-li o žaluziích pak jsou to žaluzie horizontální i vertikální. Další možností jsou interiérové roletky a samozřejmostí  jsou sítě proti hmyzu.

 

Montujeme designově i funkčně propracované výrobky firmy JS KONSORCIUM. Vynikající kvalita a příznivá cena jsou hlavními znaky námi montované stínící techniky. Na výběr je široké množství barevného provedení.

 

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech.

 

PROFI LINE

Žaluzie PROFILINE, je špičkový výrobek, který svým vzhledem ia funkčností splňuje požadavky na zastínění dnešních moderních plastových oken a Euro oken.

Nabízí veškerý komfort jednoduchého ovládání, snadné instalace a údržby  bez nutnosti demontáže. Nastavení žaluzie v jakékoliv poloze je možné díky aretačnímu úchytu řetízku umístěném ve spodní části okna.

Svým vzhledem  plně odpovídají modernímu pojetí okna. Kvalitní komponenty s dokonale ukrytými upevňovacími konstrukcemi spolu s oknem vytváří dokonalý soulad designový i funkční.

 

MEZISKELNÍ ŽALUZIE

Meziskelní  žaluzie, jak vyplývá z názvu, se montují mezi skla starších typů dřevěných nebo kastlových oken.

Vytahování lamel je prováděno pomocí šňůrky, naklápění pak pomocí otočné tyče, která je upevněna na rámu okna.

 

KLASIK LINE

Konstrukce této žaluzie je podobná jako u předchozího typu, pouze přibyla brzda, která umožňuje nastavení lamel v libovolné výši bez nutnosti aretace šňůrky okolo plastového kolečka. Tyto žaluzie se montují do okenního rámu zevnitř místnosti, takže k jejich eventuelní údržbě není třeba rozevírat okno. 

 

Vertikální žaluzie - 

Funkčnost, útulnost a potřebné pohodlí jsou hlavní argumenty pro výběr vertikálních žaluzií.

Dnes jsou samozřejmostí nových domů i moderních domácností. S vertikálními látkovými látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnohaprosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky. Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici, výběr látek je dosti rozsáhlý, aby při vysoké kvalitě a široké barevné škále uspokojil Vaše přání. I pro Vaši pracovnu, přijímací kancelář, či jinou místnost zcela jistě najdeme řešení.